Soproni Liga: az ETO kérheti a KTE elleni bajnoki elhalasztását

2008.08.06. 18:19
A csapatot sújtó vírusos betegség miatt a Győri ETO FC kérheti az MLSZ-től a Kecskeméti TE elleni, szombati bajnoki elhalasztását – adta hírül a győriek hivatalos honlapja.
„Megpróbáljuk felkészíteni a játékosokat a hét végére, csakhogy többen még mindig viaskodnak a vírussal – mondta Egervári Sándor, az ETO vezetőedzője. – Ha csütörtökig megnyugtató választ kapunk a klub orvosaitól, azaz sikerül úrrá lennünk a gondjainkon, utazunk. Ám ha elhúzódik a betegség, és további labdarúgókat érint, elképzelhető, hogy kérjük a mérkőzés elhalasztását.”
Legfrissebb hírek

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Ötezren az esőben: átvette a trófeát a bajnok ETO – videó

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 17:39

Tanulmányokra várva – Malonyai Péter jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 00:25

Schön Szabolcs: Csak akkor dől el a bajnokság, ha a Ferencváros nyer

Labdarúgó NB I
2026.04.19. 08:45

Borbély Balázs: Mi és a Ferencváros küzdünk a bajnoki címért!

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 21:06

Robbie Keane: Hiányzott az a fajta energia a játékunkból, amit szerettünk volna belevinni

Labdarúgó NB I
2026.03.22. 22:44

Borbély: Eddig volt két jobb csatárunk Piscsurnál

Labdarúgó NB I
2026.03.05. 10:02

Az ETO a második félidőben megtörte a Vidi ellenállását a Mol Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
2026.02.12. 19:52
Ezek is érdekelhetik