Az augusztus 31-én szakállamtitkári posztjáról távozó Elbert Gábor lesz a Magyar Labdarúgó Szövetség új főtitkára.
Az MLSZ csütörtöki ülésén első napirendi pontként szerepelt a főtitkárválasztás, Elbert Gábort a tagok egyhangú szavazással választották meg.
Legfrissebb hírek

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33
Ezek is érdekelhetik






