A Magyar Labdarúgó-szövetség Fegyelmi Bizottsága csütörtöki ülésén a Magyar Kupa mérkőzéseken történt kiállításokat elemezte.
Kovács II Zoltán (Győri ETO FC) két Magyar Kupa-mérkőzésen nem léphet pályára, a Debrecenben kiállított Horváth Lászlót és a Kazincbarcikán a pályáról leküldött Csedomir Pavicsevicset pedig egy-egy mérkőzésre tiltotta el a testület.
Legfrissebb hírek

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33
Ezek is érdekelhetik






