Az Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottságának határozata értelmében az Újpest FC-nek a szurkolói Győri ETO FC elleni idegenbeli találkozóján tanúsított viselkedése miatt a következő hazai mérkőzését zárt kapuk mögött kell lejátszania. Pluszbüntetésként 200 ezer forintot kell fizetnie a klubnak.
Az újpesti szurkolók az első félidő közepén kezdték el skandálni a keleti szomszédunkat szidalmazó rigmusokat, amiért a büntetést kapta a klub.A büntetést augusztus 31-ig felfüggesztette az MLSZ.
Legfrissebb hírek

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33
Ezek is érdekelhetik






