Labdarúgás: Bodnár egy év felfüggesztettet kapott

MTI MTIMTI MTI
2009.09.11. 12:06
null
Bodnár Lászlót (balra) egy év felfüggesztett börtönbüntetésre ítélték (Fotó: Németh Ferenc, archív)
Címkék
A Nyíregyházai Városi Bíróság bűnösnek találta Bodnár Lászlót, a Debrecen labdarúgóját halálos közúti baleset gondatlan okozásának vétségében, és egy év börtönbüntetésre ítélte, amelynek végrehajtását egy évre felfüggesztette.

Az MLSZ tájékoztatása szerint a válogatott hátvéd mellékbüntetésként 250 ezer forint pénzbüntetést kapott, illetve másfél évre eltiltották a közúti járművezetéstől.

Az ítéletet az ügyész, valamint Bodnár László és védői is tudomásul vették, így az a mai napon jogerőre emelkedett.

A futballista augusztus 28-án 21 óra körül Nyírbátornál, lakott területen kívül elgázolt egy láthatósági mellényt viselő 34 éves kerékpárost, aki a helyszínen életét vesztette.

A férfiról a későbbi vizsgálatok során kiderült, hogy erősen ittas volt, illetve a felezővonal mellett haladt biciklijével. Bodnárt megszondáztatták a helyszínen, de a teszt nem mutatott ittasságot.
   
A Bajnokok Ligájában szereplő DVSC-TEVA játékosa a baleset után nem vállalta a játékot a múlt szombati, Svédország elleni világbajnoki selejtezőn, szerdán Portugália ellen azonban már pályára lépett. 

Legfrissebb hírek

Két sajtburger világcsúcs előtt – több mint ígéret Ja’Kobe Tharp

Képes Sport
22 perce

Az amerikaiak a 2038-as vb-t is megrendeznék

Foci vb 2026
24 perce

A hőségben is megrendezik a frankfurti Ironman Eb-t, 39 Celsius-fokot várnak

Egyéb egyéni
24 perce

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék kikaptak az elődöntőben

Tenisz
33 perce

Antonelli vezérletével a Mercedes volt a leggyorsabb a spielbergi nyitányon

F1
1 órája

Marsch szerint Davies az egyenes kieséses szakaszban visszatérhet

Foci vb 2026
1 órája

Az ecuadori szövetségi kapitány megadta a módját az ünneplésnek

Foci vb 2026
1 órája

A hőség miatt a rendőrség a párizsi Gyémánt-liga-verseny törlését kéri

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik