Bundaügy: az ORFK vizsgálja, hogy történt-e bűncselekmény

MTI/NSO MTI/NSOMTI/NSO MTI/NSO
2009.11.30. 15:45
Címkék
A rendőrség a bundabotrányról szóló, a Nemzeti Sportban megjelent újságcikkek és a sportolók által elmondottak alapján vizsgálja, hogy történt-e bűncselekmény, és szükséges-e nyomozást elrendelni – mondták az MTI érdeklődésére az Országos Rendőr-főkapitányság szóvivői irodáján.

A Magyar Labdarúgó-szövetség jogi alelnöke, Helmeczy László már korábban elmondta a Nemzeti Sportnak, hogy a megjelent információk alapján bejelentést tesznek az illetékes hatóságnak, és az ő feladatuk lesz eldönteni, indítanak-e nyomozást.

Mint ismeretes, a Nemzeti Sport hétfői számában Somodi Bence, korábbi U20-as válogatott kapus ismerte be, hogy megpróbálták megvesztegetni, és ugyancsak vesztegetési kísérletről számolt be a másodosztályú Szigetszentmiklós egyik futballistája.  

Legfrissebb hírek

Az uruguayi és a mexikói futballról, az ETO új vezetőedzőjéről – egy Mexikóben dolgozó urugzay edző szemszögéből

Foci vb 2026
1 perce

„Életem egyik legrosszabb napja ez” – de Nico Williams nem adja fel

Foci vb 2026
3 perce

Országúti kerékpáros ob: Zsankó Petra az időfutam után a mezőnyversenyben is győzött

Kerékpár
7 perce

Gólszerző testvérpár

Foci vb 2026
21 perce

A Club Necaxa kispadjáról: ezért más Uruguay és Mexikó futballja

Foci vb 2026
35 perce

Gakpo gyászol, de marad a holland válogatottal

Foci vb 2026
48 perce

Kézilabda: jó hangulatban fejlődnek a tatabányai kis tigrisek

Utánpótlássport
53 perce

Az uruguayiak repülni fognak – de nem együtt

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik