Soproni Liga: két játékos szerződhet hamarosan Nyíregyházára

2010.01.12. 19:19
A Soproni Ligában szereplő Nyíregyháza Spartacushoz kedden két új játékos érkezett, Bölcsföldi Viktor az NB III-as együttestől került az első csapathoz, míg Kocsis Gábor legutóbb a Videoton II-t erősítette – adta hírül a klub hivatalos honlapja.
Szerződtetésükről a későbbiekben dönt a vezetőség.
Legfrissebb hírek

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB I: távozót jelentett be a Nyíregyháza – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.05. 16:42

Kovácsréti Márk: Amikor elhagyta a lábam a labda, éreztem, hogy ebből gól lesz

Labdarúgó NB I
2026.05.19. 15:03

A Tijani-ügyben cáfolták a Loki ajánlatát, egy másik magyar klubról írnak

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 11:23

Még két helyet javíthat a tabellán a Szpari

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 09:47

Szerződést hosszabbított rutinos középpályásával a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2026.04.28. 16:02

NB I: Bódog Tamás marad a Nyíregyháza vezetőedzője

Labdarúgó NB I
2026.04.23. 14:59
Ezek is érdekelhetik