A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága egy nemzetközi felkészülési meccsre szóló eltiltást szabott ki Bodnár Lászlóra, a Debrecen magyar válogatott futballistájára.
Bodnárt a DVSC-TEVA törökországi edzőtáborozása során az orosz Szibir Novoszibirszk ellen állították ki. A védő így kihagyja a Loki szombati, Koper elleni felkészülési mérkőzését.
Az MLSZ fegyelmi bizottsága továbbá június 30-ig minden jellegű nagypályás találkozóról, illetve mindennemű sportszakmai tevékenységtől eltiltotta Králik Józsefet (Dunakanyar SE), mert a szentendrei csapat hét bajnokin is más igazolásával szerepeltetett egy játékost a korosztályos poontvadászatban.
Legfrissebb hírek

Demjén Patrik visszatér az MTK-hoz – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.12. 11:03

A DVSC-től szerződtetett U-válogatott játékost a Vasas
Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:25

A DVSC izraeli-magyar védőt szerződtetett
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 17:22
Ezek is érdekelhetik




