Február 27-én a telki edzőközpontban tartják a Magyar Labdarúgó-szövetség rendkívüli közgyűlését, amelyen két új elnökségi tagot, illetve komplett felügyelő bizottságot választanak.
Most vált véglegessé a jelöltek névsora. Eszerint elnökségi tagnak Garancsi Istvánt és Tarsoly Csabát, fb-elnöknek Kecskés Lászlót, fb-tagnak Deme Gézát, Kárász Tamást, Papp Tibort, Sasné Rozgonyi Zsuzsát, dr. Tuboly Jánost és dr. Várnai Rupertet jelölte az alapszabály által előírtan minimum 35 MLSZ-tagszervezet.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






