Dombi Tibor és Bernáth Csaba sem utazott el a Debrecen labdarúgócsapatával Budapestre, a Honvéd elleni Magyar Kupa-elődöntőre – olvasható a magyar bajnok hivatalos honlapján.
Egyelőre nem lehet tudni, pontosan mi baja Dombinak, akinek a bajnokság 18. fordulójában, éppen a Honvéd ellen görcsölt be a combhajlítója. A játékos reméli, hogy a hét végén már csapatával együtt dolgozhat.
A Pápa ellen agyrázkódást szenvedő Bernáth felépült, és már teljes értékű edzésmunkát végez.
A 18 órakor kezdődő találkozót honlapunk szöveges formában, élőben közvetíti.
Legfrissebb hírek

Demjén Patrik visszatér az MTK-hoz – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.12. 11:03

A DVSC-től szerződtetett U-válogatott játékost a Vasas
Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:25

A DVSC izraeli-magyar védőt szerződtetett
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 17:22
Ezek is érdekelhetik




