A Pápa elleni szombati bajnoki mérkőzést kihagyta Bajzát Péter, aki hétfőn már együtt edzett a csapat többi futballistájával. Erről a dvtk.eu adott tájékoztatást.
„Még egy kicsit érzem a combomban a sérülést, de holnap már teljes értékű munkát végezhetek" – nyilatkozta Bajzát a diósgyőri csapat hivatalos honlapjának.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






