Elsőre a kivitelező szakemberei sem tudták megjavítani a világítóberendezésben keletkezett hibát, amely miatt április 2-án elmaradt a Nyíregyháza Spartacus–DVSC-TEVA élvonalbeli labdarúgó-bajnoki mérkőzésre.
A műszakiak azonban ígéretet tettek arra, hogy legkésőbb péntekre megoldják a problémát, így az április 20-i pótlásra újra lehet világítás a Sóstói Stadionban.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






