Szélesi Zoltán, a DVSC futballistája nem gondolta volna, hogy ha kikap a DVSC Kecskeméten, akkor is megnyeri a bajnokságot.
„Nem gondoltam volna, hogy ha kikapunk, akkor is meg tudjuk nyerni a bajnokságot. Dühös voltam, hogy nem tudunk megnyerni egy ilyen mérkőzést" – mondta a KTE ellen elveszített mérkőzés után a Sport Tv-nek Szélesi Zoltán, a DVSC futballistája.
Mint ismert, a vereség ellenére (mivel a Győr legyőzte a Videotont) a Loki megvédte bajnoki címét.
„Most bemegyek az öltözőbe, és becuppantunk néhány pezsgőt" – vázolta rövid távú terveit Szélesi.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





