Győr: csütörtökön négy új játékos csatlakozik az ETO keretéhez

2010.06.07. 18:43
A Győri ETO FC az eredeti tervek szerint ma kezdte volna meg a felkészülést a következő szezonra, de Pintér Attila vezetőedző csütörtökig meghosszabbította a játékosok nyári pihenőjét. A csapat első tréningjére négy új futballistát várnak.

A kétszeres szerb válogatott középpályás Nikola Trajkovics, a szintén középpályás, háromszoros montenegrói válogatott Djordje Csetkovics és a huszonötszörös észt válogatott csatár, Vladimir Voskoboinikov érkezéséről már korábban beszámoltunk, ám információink szerint rajtuk kívül a szintén észt válogatott, Konstantin Vassiljev is csatlakozik Pintér Attila keretéhez. Vassiljev 25 éves középpáylás, harmincszor játszott hazája nemzeti válogatottjában, legutóbb a szlovén Nafta Lendava csapatában futballozott.

A négy játékossal egyelőre ismerkednek a győri vezetők, szerződtetésükről még nem született döntés.

Legfrissebb hírek

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Ötezren az esőben: átvette a trófeát a bajnok ETO – videó

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 17:39

Tanulmányokra várva – Malonyai Péter jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 00:25

Schön Szabolcs: Csak akkor dől el a bajnokság, ha a Ferencváros nyer

Labdarúgó NB I
2026.04.19. 08:45

Borbély Balázs: Mi és a Ferencváros küzdünk a bajnoki címért!

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 21:06

Robbie Keane: Hiányzott az a fajta energia a játékunkból, amit szerettünk volna belevinni

Labdarúgó NB I
2026.03.22. 22:44

Borbély: Eddig volt két jobb csatárunk Piscsurnál

Labdarúgó NB I
2026.03.05. 10:02

Az ETO a második félidőben megtörte a Vidi ellenállását a Mol Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
2026.02.12. 19:52
Ezek is érdekelhetik