DVSC: Bernáth szerint a játékosok maguknak tették magasra a mércét

2010.07.30. 11:28
A DVSC-TEVA csapatkapitánya, Bernáth Csaba úgy véli, a debreceni labdarúgók maguknak tették magasra a lécet előző szezonbeli teljesítményükkel – az ismétlés „nem lehetetlen, de nehéz".

„Idén is magasan van a léc – mondta Bernáth a dvsc.hu-nak – Mi tettük ilyen magasra, hiszen az előző szezonban mindent elértünk, amit csak lehetett. Megismételni sokkal nehezebb lesz, de nem lehetetlen. A keret átalakult, de az előző szezonnak is úgy vágtunk neki, hogy öt-hat játékos távozott. Azt gondolom, rendben van a keret, az újak remekül pótolják majd a távozókat. A bajnokságban idén ismét számolnunk kell a Videotonnal és a Győrrel, és valószínűleg lesz egy-két meglepetéscsapat is. Az első négy-öt forduló után derül ki, melyek azok az együttesek, amelyek harcban lesznek a bajnoki címért."

„A Pápa ellen nem is lehet más a célunk, mint a győzelem. Minden egyes meccs fontos, hiszen az első találkozóért ugyanúgy három pontot adnak, mint az utolsóért. Tavaly is jelentős hátrányba kerültünk a Videotonnal szemben, nehéz volt ledolgozni, ezért most jó lenne a felénél úgy zárni, hogy mi legyünk az élen" – tette hozzá.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
8 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
2026.06.25. 14:50

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01
Ezek is érdekelhetik