Varga József, a Debrecen labdarúgója úgy véli, hogy nagyon nehéz lesz a Basel elleni visszavágó a Bajnokok Ligája selejtezőjében, de semmi sem lehetetlen, és képesnek érzi csapatát, hogy kiharcolja a továbbjutást Svájcban – adta hírül a DVSC hivatalos honlapja.
„Az eredmény nem tükrözi hűen a játék képét. Mindenképpen kellett volna gólt szereznünk, a lehetőségeink meg is voltak, de kimaradtak, így magunknak tettük nehézzé a visszavágót. Nem reális az eredmény, mert ziccereket dolgoztunk ki, mégis az ellenfél nyert 2-0-ra. Nagyon nehéz lesz kint, de semmi sem lehetetlen" – mondta Varga József.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





