MLSZ: görög és izraeli élvonalbeli csapatok készülnek Telkiben
Nagy a jövés-menés a nyáron a Magyar Labdarúgó-szövetség telki edzőközpontjában: görög és izraeli csapat edzőtáborozik hazánkban.
Már beköltözött a komplexumba tíznapos edzőtáborozásra a görög első osztályú csapat, a Panioniosz küldöttsége, és osztoznak majd a pályákon az Egyesült Arab Emírségek U16-os válogatottjának játékosaival, ők 20 napot töltenek Telkiben, már visszatérő vendégként.
Szombaton nemzetközi ügyvéd futballtorna lesz, 340 résztvevővel, s a jövő hétre jelezte érkezését az első osztályú izraeli gárda, a Maccabi Netanya.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik







