FTC: Ilyen rajtot terveztünk: két meccs, hat pont - Sztanics

2010.08.12. 18:00
Szrdjan Sztanics a Ferencváros hivatalos honlapjának elmondta, nagyon jól érzi magát a zöld-fehéreknél, és bízik benne, hogy a Honvéd ellen folytatódik a Fradi jó sorozata a hétvégén.

„Ilyen rajtot terveztünk: két meccs, hat pont – mondta Sztanics az ftc.hu-nak. – Kemény felkészülésen vagyunk túl, örülök, hogy a felkészülési mérkőzésen sikerült helyet követelnem magamnak a kezdőben. Bevallom, az első meccs előtt kicsit izgultam, de amikor kifutottunk a pályára azonnal elmúlt. Nagyon jól érzem magam a Ferencvárosban, nekem általában könnyen ment a beilleszkedés, most sem volt ezzel gond. Persze még jobban érezném magam, ha legyőznénk a Honvédot. Egy jó csapat lesz az ellenfelünk, de bízom benne, hogy harmadszor is sikerrel járunk. Azt ígérhetem a szurkolóknak, hogy mindent kiadok magamból, másképp nem is tudnék pályára lépni, ha nem az lenne, a célom, hogy százszázalékot nyújtsak." ftc.hu-nak. – Kemény felkészülésen vagyunk túl, örülök, hogy a felkészülési mérkőzésen sikerült helyet követelnem magamnak a kezdőben. Bevallom, az első meccs előtt kicsit izgultam, de amikor kifutottunk a pályára azonnal elmúlt. Nagyon jól érzem magam a Ferencvárosban, nekem általában könnyen ment a beilleszkedés, most sem volt ezzel gond. Persze még jobban érezném magam, ha legyőznénk a Honvédot. Egy jó csapat lesz az ellenfelünk, de bízom benne, hogy harmadszor is sikerrel járunk. Azt ígérhetem a szurkolóknak, hogy mindent kiadok magamból, másképp nem is tudnék pályára lépni, ha nem az lenne, a célom, hogy százszázalékot nyújtsak."

„Korábban már játszottam két évet Magyarországon, Diósgyőrben és Kaposváron, de sokszor jártam Budapestre, már akkor is nagyon tetszett a város. Két évig Moszkvában éltem, az is nagyon bejött, valamennyire megtanultam az orosz nyelvet is. A magyar sokkal nehezebb, de sok mindent megértek, csak a beszéddel vannak még gondjaim. Számomra egy álom, ami történik velem, hiszen egy gyönyörű városban lakhatok, és az ország legnépszerűbb csapatában játszom" – tette hozzá a futballista.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25
Ezek is érdekelhetik