Tizenkilenc veretlenül megvívott bajnoki után véget ért a Győri ETO jó sorozata, Pintér Attila együttese 2–1-s vereséget szenvedett az Illovszky-stadionban a Vasastól. A piros-kékek már a 3. percben vezettek Ferenczi István büntetőjével, majd Karim Benunesz növelte az előnyt, és ugyan Tokody Tibor a hajrában szépített, a hazaiak megérdemelten nyertek.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik





