Több mint három hét kihagyás után újra edz Zoran Supics, a Lombard Pápa labdarúgócsapatának játékosa.
A Győrtől a nyáron kölcsönbe kapott szerb védő még az első bajnoki fordulóban Debrecenben sérült meg, keresztszalag-húzódást szenvedett. Ha a hét végén nem is, a ZTE elleni szerdai bajnokin ismét számolhat vele Véber György vezetőedző.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






