A Győri ETO egy nappal korábban játszaná le az eredetileg október 27-re kiírt, Barcs elleni Magyar Kupa-mérkőzését – olvasható az élvonalbeli klub honlapján.
A két klub közös kérelemmel fordult a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottságához, hogy engedélyezze a találkozó előbbre hozását. A bizottság szerdán dönt az ügyben.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






