A Magyar Labdarúgó-szövetség a hivatalos honlapján jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Bienerth Gusztávval, aki a nemzetközi kapcsolatokért volt felelős az utóbbi három évben.
A jövőben Berzi Sándor nemzetközi igazgató látja el a nemzetközi ügyek irányítását.
Bienerth Gusztáv az Amerikai Kereskedelmi Kamara (AmCham) vezetése mellett, díjazás nélküli szerződéses jogviszonyban látta el feladatát a szövetségénél, amely most ragaszkodik hozzá, hogy az új vezető főállású munkaviszonyban legyen az MLSZ-nél.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






