A Videoton hivatalos honlapján tette közzé, hogy a fehérvári csapat jótékonysági mérkőzést játszik a Devecseri SE-vel a vörösiszap-katasztrófa áldozatainak megsegítésére.
A találkozót a jövő hét szerdán rendezik előre láthatóan 15.30 órakor.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






