Nyolc hónapos kényszerpihenő után tér vissza a pályára a Lombard Pápa Termál FC védője, Nagy Sándor – adta hírül a pápaiak hivatalos honlapja.
A fiatal védő márciusban szenvedett keresztszalag-szakadást, de felépült és már együtt edz a csapattal – igaz, mérkőzésen nem lépett még pályára.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






