DVSC: Itthon kevés olyan játékos van, aki erősítést jelent számunkra - Szima

2011.01.09. 09:06
Szűkebb kerettel kíván nekivágni a tavaszi szezonnak a DVSC-TEVA. A labdarúgócsapat elnöke, Szima Gábor a klub honlapján megjelent interjúban kijelentette, hogy azért egy csatárt és egy kapust mindenképpen szeretnének igazolni.

„Kapus és csatárposzton mindenképpen szeretnénk erősíteni – mondta Szima Gábor a dvsc.hu-nak. – Elsősorban magyar játékosokban gondolkodnánk, de mindenki láthatja, hogy Magyarországon kevés olyan labdarúgó van, aki a DVSC-TEVA-nak erősítést jelentene. Akik mégis, szerződésük van, és a kivásárlási áruk félmillió eurónál kezdődik."

„Itthonról tehát igazán meghatározó játékost nem nagyon tudunk hozni. Marad az a megoldás, hogy saját nevelésű labdarúgókat próbálunk beépíteni, illetve külföldön körülnézünk. Ez persze nem zárja ki, hogy esetleg nem igazol hozzánk magyar játékos."

„Nem lesz bő a keretünk, hiszen nem játszunk már nemzetközi mérkőzéseket, ráadásul a bajnokságból már egy forduló lement. A tizennégy bajnoki mellett Ligakupa-meccsek várnak ránk, és van egy visszavágó a Kecskemét ellen a Magyar Kupában, ahol három nullás hátrányból indulunk. A papírforma alapján kevés az esély a továbbjutásra, de természetesen úgy megyünk oda, hogy megpróbálunk mindent. Mivel tavasszal kevesebb meccset játszunk, mint az ősz folyamán, ezért a keret is szűkebb lesz."

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
6 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik