A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest játékosa, Barczi Dávid az ujpestfc.hu-nak adott interjúban elmondta, hogy lágyéksérülése utáni rehabilitációja jól halad, minél hamarabb szeretne újra a csapattal edzeni.
„A futógyakorlatokat már a többiekkel együtt végzem, utána délelőtt és délután is a konditeremben erősítek, ezt követően pedig még az uszodában is elvégzem az előírt feladatokat. Fokozatosan készítem fel magam a visszatérésre, Mezei Tamással úgy számoltunk, hogy ideális esetben két-három hét múlva már a csapattal edzhetek" – nyilatkozta az utánpótlás-válogatott csatár.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






