Az Újpest első két tavaszi mérkőzését derékbántalmai miatt kihagyta Rajczi Péter. A Siófok ellen azonban már ismét bevethető volt a lilák válogatott támadója, és végig is játszotta a döntetlennel záruló találkozót – a Magyar Kupában pedig most, a Kaposvár ellen léphet pályára először a szezonban (Szusza-stadion, 18 óra).
„Örülök, hogy a Siófok ellen már szerepelhettem a hétvégén, már hiányoztak a meccsek. Sajnos még mindig nem vagyok százszázalékos állapotban, játék közben továbbra is érzem a derekam, de a mozgásban legalább már nem akadályoz a sérülés. Úgy érzem, a Siófok ellen nagyon hiányzott egy igazi irányító a csapatból, mint például Nikola Mitrovics, aki osztogatott volna – kevés labda jutott el így hozzám is. A kupára nagyon komolyan készülünk, és most már nagyon szeretnék pályára lépni ebben a sorozatban is, mert idén különböző okok miatt Magyar Kupa-meccset még nem játszottam" – mondta a szezonban idáig hét gólt jegyző csatár.
Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





