A Debrecen 2–1-re győzött a Paks ellen hazai pályán a labdarúgó Ligakupa döntőjének első mérkőzésén. A hazaiak kétszer is vezetést szereztek, majd a hajrában tizenegyest hibáztak, míg a vendégek a kihagyott büntető után majdnem egyenlítettek.
A részletekről itt olvashat. A részletekről itt olvashat.
| DÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS |
| Debrecen–Paks 2–1 (Salami 13., Yannick 41., ill. Vári 23. – 11-esből) |
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






