A KTE-Ereco hivatalos honlapján tette közzé, hogy a Magyar Kupa-győztes csapat holnap kezdi meg a felkészülést a következő idényre. Tomiszlav Szivics vezetőedző pénteken 17 órakor találkozik a játékosokkal, és tartja meg az első edzést a Széktói Stadionban.
Losonczy László, a klub ügyvezető igazgatója egyébként holnap az MLSZ székházába hivatalos, mivel péntek délelőtt sorsolják ki a július 9-i Szuperkupa mérkőzés helyszínét Kecskemét és Székesfehérvár között.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik





