A labdarúgó NB I-ben szereplő Siófok szerződtette Huszák Tamást és Milinte Árpádot.
A középpályás Debrecenből érkezett egy évre kölcsönbe, míg a kapus legutóbb a Kaposvári Rákócziban védett, a szezonban azonban mindössze ötször kapott lehetőséget. Milinte két esztendőre írt alá.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






