A Győri ETO két futballistája, Koltai Tamás és Fehér Zoltán is sérülést szenvedett a Ferencváros elleni tegnapi bajnokin, utóbbi sérülése tűnik súlyosabbnak – adta hírül az eto.hu.
A Győri ETO középpályását, Koltai Tamást sérülése miatt tegnap le is kellett cserélni a Ferencváros elleni meccsen. Az orvosi vizsgálatok megállapították, hogy zúzódást szenvedett, s emiatt a Videoton-PFLA elleni hétközi Magyar Kupa-meccsen nem játszhat, viszont vasárnap a Diósgyőr elleni idegenbeli bajnokin már pályára léphet.
Rosszabbul járt Fehér Zoltán, aki végig a pályán volt a Fradi ellen, ám bal lábában részleges oldalszalag-szakadást szenvedett. A rehabilitációs időszak nála négy hét, a hátvédre így hosszabb pihenő vár. Rajta kívül Vladimir Djordjevics is sérülés miatt hiányzik a védelemből, ő már tegnap sem léphetett pályára.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Iskolajátékkal verte meg a Győr a Gloriát a női kézi BL-ben
Kézilabda
2025.10.04. 19:32
Ezek is érdekelhetik





