A labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskemét hivatalos honlapján tette közzé, hogy Losonczy László, a klub ügyvezető igazgatója lemondott a posztjáról.
Losonczy levélben kérte a KTE tulajdonosait, hogy közös megegyezéssel szüntessék meg a szerződését, mivel a jövőben az MLSZ Bács-Kiskun Megyei Igazgatóságának vezetője lesz, ezért nem maradhat a csapat ügyvezető igazgatója.
A tulajdonosok elfogadták a lemondást, és a Kecskemét Ferencváros elleni, hétvégi bajnoki előtt búcsúztatják Losonczy Lászlót.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik





