DVSC: nagy lehetőség előtt áll a saját nevelésű középpályás

2012.02.07. 16:10
Oláh Gergőt, a DVSC-Teva saját nevelésű játékosát váratlanul érte, hogy elutazhatott a csapat törökországi edzőtáborába, de ha már ott van, szeretne élni a lehetőséggel.

Oláh Gergő az őszi szezont kölcsönben az NB II-es Balmazújvárosban töltötte, de a védekező középpályás most a DVSC első kereténél bizonyíthat a törökországi edzőtáborban. A debreceniek saját nevelésű játékosa ezen a télen már másodszor jár Belekben, hiszen az NB II-es válogatottal is ugyanott edzőtáborozhatott.

„Kondás Elemér egy nappal az indulás előtt szólt, hogy valószínűleg utazom a csapattal Törökországba. Éppen az NB II-es gárda edzésére tartottam, váratlanul ért a bejelentése, egyáltalán nem számítottam rá. Az NB II-es válogatott edzőtábora nagy élmény volt, már csak azért is, mert két kiváló edzővel dolgozhattam: Dárdai Pállal és Lőw Zsolttal. Nemzetközi tapasztalattal rendelkeznek, és nagyon sokat lehetett tőlük tanulni a kilenc nap alatt” – nyilatkozta a dvsc.hu-nak az 1989-es születésű Oláh, aki az őszi szezonjáról is beszélt.

„Balmazújvárosban kiváló csapatban játszhattam, az előkelő harmadik helyen zártuk az őszt a másodosztályban. Igazán jól éreztem magam ott, az edző bízott bennem, mindegyik meccsen pályára léptem, és a játék is remekül ment – fogalmazott a középpályás, aki nagy lehetőségnek tartja, hogy most elutazhatott a DVSC első csapatával Törökországba. – Nagyon vártam egyébként az alkalomra, hogy a felnőtt csapathoz kerüljek. Úgy érzem, nekem itt helyem lehet. Azon vagyok, hogy bizonyítsak, és erre a törökországi edzőtábor kiváló lehetőség. Bízom magamban, és megmutatom, valóban van keresnivalóm a csapatnál.”

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
1 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
23 órája

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01
Ezek is érdekelhetik