DVTK: A gólomnál fontosabb volt a három pont - Fernando

User UserUser User
2012.03.26. 22:37
Címkék
A DVTK télen igazolt spanyol támadója, Fernando múlt szombaton a negyedik NB I-es bajnokiján megszerezte az első gólját A futballista a dvtk.eu-nak adott interjúban beszélt az Újpest elleni mérkőzésről és a góljáról.

„Nagyon fontos mérkőzést nyertünk meg, mert egy erős ellenféllel találtuk szembe magunkat szombaton, és a szurkolóknak is fontos volt az Újpest elleni győzelem. Megszereztem az első gólomat Diósgyőrben, aminek természetesen örülök, de sokkal boldogabb vagyok amiatt, hogy mind a három bajnoki pont a miénk lett. Bízom benne, hogy a csapat folytatja a megkezdett utat és Siófokon ismét nyerni tudunk” – nyilatkozta Fernando a a DVTK hivatalos honlapjának. A támadó a góljára is kitért.

Véleményem szerint egy nagyon szép támadás végén szereztük meg a vezetést, aminek során szépen folyt lábról lábra a labda. Vicente Arze passza után felismertem a lehetőséget, hogy hogyan tudok gólt lőni és egy kis szerencsével a kapuba lőttem. A DVTK mezében is volt már nagyobb lövésem, de azt az ellenfél kapusa bravúrral hárítani tudta. Persze a szerencsénél fontosabb a tudás és az önbizalom” – fogalmazott Fernando, aki azt is elmondta, időre van még szüksége ahhoz, hogy jobban megértse magát a társakkal.

Legfrissebb hírek

Gólszerző testvérpár

Foci vb 2026
14 perce

A Club Necaxa kispadjáról: ezért más Uruguay és Mexikó futballja

Foci vb 2026
27 perce

Gakpo gyászol, de marad a holland válogatottal

Foci vb 2026
40 perce

Kézilabda: jó hangulatban fejlődnek a tatabányai kis tigrisek

Utánpótlássport
45 perce

Az uruguayiak repülni fognak – de nem együtt

Foci vb 2026
55 perce

Videó: Cristiano Ronaldo nem állt meg az újságíróknak, de röviden reagált a Kolumbia elleni döntetlenre

Foci vb 2026
1 órája

Strandkézilabda-vb: nyolcadik lett a magyar válogatott

Kézilabda
1 órája

Ibrahimovicnál egyértelmű, ki a vb fő esélyese

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik