Az év játékosának választották a labdarúgó NB I-ben veretlenül bajnokságot nyerő DVSC-Teva szurkolói Mészáros Norbertet, aki a csapathoz hasonlóan remek idényt tudhat a háta mögött. A 31 éves belső védő szerint mindent a klubnak köszönhet, és nagy vágya teljesült, amikor bemutatkozhatott a válogatottban.
„Magyar Kupa- és Szuperkupa-győztes vagyok, a BL-ben játszhattam, és a DVSC-ből kerültem be a nemzeti csapatba. Ennek a klubnak köszönhetek mindent. Szerencsésnek mondhatom magam, hiszen vannak olyan labdarúgók, akik folyamatosan játszanak az NB I-ben, ám nem jutnak előrébb" – nyilatkozta az elmúlt idényben 28 bajnoki mérkőzésen 2 gólt szerző védő a klub hivatalos oldalának.
„Nekem mindig az volt az álmom, hogy egyszer az élvonalban futballozzak. Elértem. Később már arra vágytam, hogy válogatott legyek. Ez is megadatott, és nagyon büszke vagyok rá" – tette hozzá a középpályásból avanzsálódott belső védő.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik




