Az Egri FC NB I-es labdarúgócsapata 2.8 millió forintos támogatást kapott a helyi önkormányzattól.
A szezon előtt a város tulajdonában lévő Szentmarjay-stadion NB I-re való felkészítésének egy részét a klub saját költségén végezte el, és most az önkormányzat a beruházás értékét megtérítette.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






