Takács Ákos, a labdarúgó NB I-ben szereplő Győri ETO hátvédje korábban több hetet is kénytelen volt kihagyni orvosi kivizsgálások miatt, azonban azóta duzzad az erőtől, és sikerre éhesen várja a PMFC elleni bajnokit is.
„Kivizsgáltak, teljesen egészséges vagyok, de erről többet nem szeretnék elárulni. Hogy ott leszek-e a kezdőben, azt nem tudhatom, majd kiderül. Ami tudok, ha pályára lépek, mindent megteszek az újabb győzelemért. Kellő önbizalommal várhatjuk a meccset, s nem lebecsülve az ellenfelet, arra készülünk, hogy úgymond »megegyük« a pécsi csapatot” – nyilatkozta a 30 éves hátvéd a kisalfold.hu oldalának.kisalfold.hu oldalának.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Iskolajátékkal verte meg a Győr a Gloriát a női kézi BL-ben
Kézilabda
2025.10.04. 19:32

Pénzbírság és szektorbezárás az ETO és a BVSC büntetése
Magyar foci
2025.08.13. 17:17
Ezek is érdekelhetik




