NB I: Nem foglalkozunk a tabellával - Pintér Attila

2012.09.01. 16:18
A labdarúgó NB I szombat délutáni mérkőzésén a Győri ETO Koltai Tamás mesterhármasával 3–0-ra győzött a Diósgyőr vendégeként. Pintér Attila, az ETO vezetőedzője a remek siker ellenére elégedetlenségének is hangot adott – a mérkőzés kezdési időpontja miatt.
„Jól játszottunk, Koltai Tamás nagyszerű napot fogott ki, így azt hiszem, megérdemelten szereztük meg a három pontot. Ugyanakkor azt elmondanám, hogy két cserénk is volt kényszerű okok miatt, és feltétlenül át kell gondolni, ilyen melegben van-e értelme játszani” – nyilatkozta a találkozót közvetítő m2 riporterének Pintér Attila, a vendégek edzője.

„Három éve, amikor Győrbe kerültem, az volt a célunk, hogy minden posztra legyen két, azonos tudású labdarúgó, mondhatom, hogy ez mára gyakorlatilag megvalósult, azonban a szép eredmények sohasem az egyéni teljesítménytől függnek, hanem a csapattól. Továbbra sem foglalkozunk azzal, hányadik helyen állunk a táblázaton, csak a következő mérkőzésre koncentrálunk” – tette hozzá az ETO trénere.

„Megérdemelten nyert a Győr. Hibákat követtünk el, amiket egy ilyen csapat azonnal megbüntet. Felvállaltuk a támadófocit, így területek nyíltak, az ellenfél pedig élni tudott ezzel. Következik a Videoton, amely öt éve építkezik, és a héten láthattuk, hogy milyen eredménnyel – nekünk még bőven van mit tennünk” – értékelt az összecsapás után Sisa Tibor, a DVTK szakvezetője.

„Nagyon boldog vagyok, hogy összejöttek ma a lövések. Nekem mindegy, hogy melyik szélen játszok, ma többször cseréltünk [Varga] Rolanddal, és örülök, hogy jól jöttek ki ezek a váltások” – mondta a mérkőzésen három gólt szerző Koltai Tamás.
Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51

A DVTK-ban folytatja a vb-ezüstérmes csatár dédunokája – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 17:48

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30
Ezek is érdekelhetik