Ahogy arról már beszámoltunk, a labdarúgó Magyar Kupa második fordulójában az Újpest 2–1-es vereséget szenvedett a Kazincbarcika otthonában, így búcsúzott a sorozattól. Jos Daerden, a lila-fehérek vezetőedzője az ujpestfc.hu-n értékelte a látottakat.
„Sok helyzetünk volt a kilencven perc alatt, de hiába játszunk jobban az ellenfélnél, ha nem lövünk gólokat. Nem is tudom pontosan, hány ziccert hagytunk ki. Ha bajnoki lett volna, azt mondanám, hogy előfordul, megyünk tovább, de ez a kupa volt, vége van, kiestünk, ez nem elfogadható. Elmondhatatlanul csalódott vagyok. Ha ennyi lehetőséget alakítunk ki, de csak egy gólt szerzünk, lehetetlen megnyerni egy ilyen meccset” – összegzett a belga szakember.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik





