Ligakupa: Kondás szerint elérte célját az Újpest elleni meccs

2012.10.11. 15:42
A labdarúgó Ligakupa E-csoportjának 3. fordulójában a DVSC-Teva 2–1-es vereséget szenvedett az Újpest otthonában. A találkozón végig a Debrecen játszott fölényben, de számtalan helyzetét nem tudta gólokra váltani, ráadásul Dombi Tibor személyében újabb játékossal gyarapodott a sérültek listája.

„Jó mérkőzést játszottunk az Újpesttel, végig irányítottuk a mérkőzést, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, sajnos ezek ki is maradtak – fogalmazott Kondás Elemér klubja hivatalos honlapján, a dvsc.hu-n. – Ellenfelünk körülbelül háromszor jutott el a kapunkhoz, ebből két találatot szerzett. Nekünk sikerült azt a bravúrt elkövetnünk, hogy két méterről a kapusba rúgtuk a labdát, és hasonlók. Ami tetszett, hogy a srácok megpróbáltak gyorsan és kevés érintővel játszani. Az első félidő még akadozott, de másodikban már sokkal jobban teljesítettünk, az utolsó öt percben nemhogy kiegyenlíthettünk volna, de meg is fordíthattuk volna az állást, sajnos nem sikerült. Összességében: amire hivatott a Ligakupa, hogy meccsterhelést kapjanak a játékosok, megtörtént. Nyilván eredmény is kell hozzá, mert amelyik sorozatban elindulunk, szeretnénk nyerni és jól szerepelni. Ha tegnap berúgjuk a helyzeteket, akkor nem lett volna gond."

A debreceniekhez kapcsolódó hír, hogy Dombi Tibor combhajlítóizom-húzódást szenvedett, szerdán orvosi vizsgálat vár rá. Az orvosok ezt követően tudják felállítani a pontos diagnózist.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24
Ezek is érdekelhetik