Paks: Bori Gábort műteni kell, hosszú időre kidőlt

2012.11.22. 14:03
Meg kell műteni Bori Gábort, a Paks labdarúgóját, aki a Győri ETO elleni keddi Magyar Kupa-mérkőzésen szenvedett súlyos sérülést, így ebben az évben már biztosan nem léphet pályára. Kiss Tamás és Zsók József után Bori a harmadik játékos, aki hosszú időre kiesett a tolnaiaknál.

„Tíz évvel ezelőtt már műtötték hasonló sérüléssel a jobb térdemet, de azóta semmi gondom nem volt vele. Tehát semmi sem utalt arra, hogy gond lenne. Győrben jött egy brutális belépő, de még akkor sem gondoltam, hogy ilyen nagy a baj. Igaz, amikor felálltam, már tudtam, hogy azt a meccset egészen biztosan nem tudom folytatni. Még úgysem, hogy nem volt már cserelehetőségünk, és így megint egyel kevesebben lettünk” – nyilatkozta Bori klubja honlapjának, a paksifc.hu-nak.

„Mikor lejöttem a pályáról, két masszőrünk vett kezelésbe, akik bekötözték a lábam. Hazafelé vízszintesen tartottam a buszon, mert akkor már sejtettem, hogy nagy a baj. Estére bedagadt a térdem, és a másnapi MR-vizsgálat kimutatta, hogy beszakadt az oldalszalagom, és a porc is sérült, így elkerülhetetlen a műtét” – mondta a középpályás, aki elárulta, várhatóan pénteken fekszik kés alá.


„Mikor lejöttem a pályáról, két masszőrünk vett kezelésbe, akik bekötözték a lábam. Hazafelé vízszintesen tartottam a buszon, mert akkor már sejtettem, hogy nagy a baj. Estére bedagadt a térdem, és a másnapi MR-vizsgálat kimutatta, hogy beszakadt az oldalszalagom, és a porc is sérült, így elkerülhetetlen a műtét” – mondta a középpályás, aki elárulta, várhatóan pénteken fekszik kés alá.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25
Ezek is érdekelhetik