A labdarúgó NB I 15. fordulójában a tabella második helyén álló Debrecen a harmadik MTK-t fogadta. A vendégek két góljára nem érkezett válasz hazai oldalról, ezzel sorozatban negyedszer is kikapott a Debrecen. A mérkőzés végén nyilatkozó Kondás Elemér szerint ez volt az a meccs, amelyen semmi sem jött össze, ennek ellenére játékosai minden tiszteletet megérdemelnek.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





