NS: az NB I nagy kérdései; Szalai Détári nyomában; mi fájt a kapusnak? - hétfő

2012.12.02. 23:18
A Nemzeti Sport hétfői számából ajánljuk:

Vége a futballősznek: a Nemzeti Sportban három oldalon. Történt-e valami rendkívüli Székesfehérváron? Van-e esély – belátható időn belül – arra, hogy ne kelljen csaknem három hónapig várni a folytatásra? Vajon lép-e az MLSZ-elnök az úgynevezett bíróügyben, mivel az általa is jelzett „probléma" még mindig fennáll? Minden, ami NB I: a hétfői Nemzeti Sportban!
Vége a futballősznek: a Nemzeti Sportban három oldalon. Történt-e valami rendkívüli Székesfehérváron? Van-e esély – belátható időn belül – arra, hogy ne kelljen csaknem három hónapig várni a folytatásra? Vajon lép-e az MLSZ-elnök az úgynevezett bíróügyben, mivel az általa is jelzett „probléma" még mindig fennáll? Minden, ami NB I: a hétfői Nemzeti Sportban!

Egy nappal az indulás előtt fújta le a ligaválogatott észak-afrikai edzőtáborozását az MLSZ a kétségtelenül veszélyes egyiptomi belpolitikai helyzet miatt. De valóban csak a forrongó Kairó az oka az elmaradt túrának? Válasz a hétfői NS-ben!

A mesterhármas már kipipálva, következhet Détári Lajos gólcsúcsának megdöntése: a bajnokságban jelenleg kilencgólos Szalai Ádám rövid időn belül kétszer is magyar történelmet írhat a Bundesligában. Részletek a hétfői Nemzeti Sportban!

Fatér Károly huszonkét év után, munkatársunk kérése nyomán tért vissza a Csepel stadionjába, s bizony nem volt elragadtatva a látványtól... A vasgyáriak olimpiai bajnok kapusa a nosztalgiázás közben beszélt aktuális utódjairól, Király Gáborról és Bogdán Ádámról, továbbá Cristiano Ronaldóról és megannyi másról is – dráma és öröm, avagy egy nyugdíjas legenda mindennapjai a hétfői NS-ben!

Kedden kezdődik a tizedik női kézilabda Európa-bajnokság Szerbiában – de mi most még törődjünk egy kicsit a negyedikkel. Akárcsak most, tizenkét éve is egy szomszédos országban rendezték a kontinenstornát, s akkor is fáradt csapatok mérkőztek az olimpia után – továbbá akkor aranyérmes lett a magyar csapat. Pedig volt feszültség szépen: „Hát, ha azt most pontosan elmondanám, az aligha tűrne nyomdafestéket" – így Siti Bea, a válogatott jelenlegi pályaedzője, aki játékosként lépett fel a 2000-es kontinenstornán. De mire gondolt? A hétfői Nemzeti Sport fókusz rovatából ez is kiderül, emellett – a szerbiai tornára koncentrálva – interjút olvashatnak Görbicz Anitával!

Legfrissebb hírek

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
3 órája

(Bőrszín)árnyalatok – Csinta Samu publicisztikája

Foci vb 2026
Tegnap, 0:02

Potyognak rendesen – Bodnár Zalán jegyzete

Foci vb 2026
2026.06.26. 23:56

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat; Fernando Fernández: A spanyoloknak a stílusuk a legveszélyesebb fegyverük

E-újság
2026.06.26. 00:11

Visszatért a zseni – Thury Gábor jegyzete

Foci vb 2026
2026.06.26. 00:05

Boldog csalárd békeidők – Pucz Péter publicisztikája

Minden más foci
2026.06.26. 00:05

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
2026.06.24. 23:55

A bakelit varázsa – Malonyai Péter jegyzete

Foci vb 2026
2026.06.24. 23:21
Ezek is érdekelhetik