Az NSO Tv interjújában a 82-szeres válogatott labdarúgó, Garaba Imre mondja el véleményét a Budapest Honvéd teljesítményéről a mostani szezont illetően. Garaba, aki a nyolcvanas években négyszer nyert bajnokságot a Honvéddal, elmondta, hogy jó lenne látni a csapatot, ahogy a bajnoki címért harcol, és hogy az akadémiai képzés keretében remek munkát végeznek az egyesületnél.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58
Ezek is érdekelhetik





