DVSC: Pölöskey célja, hogy megvesse a lábát a kezdőben

2013.01.30. 12:15
Pölöskey Péternek jól indult a 2013-as év, hiszen a labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Teva támadója eddigi két felkészülési mérkőzésén két gólt szerzett. A Loki támadója a dvsc.hu-nak elmondta: azon dolgozik, hogy bekerüljön a kezdőcsapatba.

„Szerintem egyre jobb erőnlétben és formában vagyunk – mondta Pölöskey Péter. – Nekem nagyon fontos, hogy ezúttal már a csapattal együtt kezdhettem a felkészülést, remélem, ez pozitívan hat a teljesítményemre.”Pölöskey Péter. – Nekem nagyon fontos, hogy ezúttal már a csapattal együtt kezdhettem a felkészülést, remélem, ez pozitívan hat a teljesítményemre.”

„Természetes volt, hogy az őszi szezonban nem kaptam annyi lehetőséget, hiszen később csatlakoztam a Loki keretéhez. Most azonban új év kezdődött, a beilleszkedéssel jó úton haladok, és remélem, egyre többet tudok együtt futballozni a többiekkel. Az biztos, hogy a tavasszal sem lesz könnyű dolgom, hiszen nem egyszerű ebben a csapatban kezdőként szerepelni. Csak tizenegy ember lehet egyszerre a pályán, de mindenki ezért dolgozik, hogy bekerüljön, és én sem vagyok ez alól kivétel” – tette hozzá a 24 éves csatár.

Legfrissebb hírek

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
1 perce

Győzelemmel vette vissza régi nevét a Honvéd a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
3 órája

Felkészülés: hátrányban volt, de végül három góllal győzött a Paks

Labdarúgó NB I
9 órája

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
11 órája

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
Tegnap, 21:50

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik