Ma délután az Oláh Gábor utcai műfüves pályán folytatta a felkészülést a tavaszi szezonra a DVSC-Teva labdarúgócsapata – adta hírül a dvsc.hu.
A foglalkozást kisebb sérülések miatt többen is kihagyták. Vukasin Polekszics, Szakály Péter és Varga József az Achillesével bajlódik, Selim Bouadlának a térde fölötti izma keményedett be, Lucasnak a vádlija, Kulcsár Tamásnak a combközelítője, Kuti Krisztiánnak a bal térde fáj, míg Nagy Zoltánnak gyulladás van a szervezetében, így antibiotikumot szed.
A hírek szerint azonban ezek a sérülések nem súlyosak, vannak, akik már holnap csatlakozhatnak a kerethez, de a többiek is napokon belül folytathatják a munkát.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






