Légiósok: január végén mutatkozhat be Sándor György

2013.01.12. 09:14
A szaúd-arábiai élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő al-Ittihad FC-hez fél évre kölcsönbe igazoló Sándor György január 25-én játszhatja első mérkőzését új csapatában.

„Jelenleg is szezon van, csak most ideiglenesen szünetel a bajnokság, így az első mérkőzésünk január 25-én lesz. Jelenleg a 7. helyen áll a csapat a pontvadászatban, és április végéig van időnk rá, hogy a lehető legjobb helyezést harcoljuk ki az idei szezonban” – nyilatkozta a légiósnak álló Sándor György a vidi.hu-nak.vidi.hu-nak.

A szaúdi al-Ittihad FC jelenleg tíz pontra van lemaradva a nemzetközi kupaindulást érő harmadik helytől a 14 csapatos bajnokságban, amely tetemes hátrány, de nem behozhatatlan. A csapat legutóbbi öt mérkőzéséből viszont egyet sem tudott megnyerni, két vereség mellett három döntetlen szerepel az eredménylistán. Sándor Györgyék január 25-én az al-Faiszaly (12. a tabellán) otthonában lépnek majd pályára.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
52 perce

A Zöld-foki-szigeteknek csoportmásodik helyet ért az újabb döntetlen

Foci vb 2026
7 órája

Videó: Muslera újabb hibája után győztek a spanyolok

Foci vb 2026
8 órája

Yamal, Oyarzabal, Baena hármassal rohamoznak a spanyolok Uruguay ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
10 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
10 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
17 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
18 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56
Ezek is érdekelhetik