Szemán György, a labdarúgó NB I-ben szereplő Lombard FC klubigazgatója a veol.hu megkeresésére elmondta, Pápán a téli szünet alatt is gőzerővel zajlott a munka.
„Ilyenkor is elég komoly munka folyik a klubvezetés irodáiban. Pápán a felkészülés előkészületeivel, míg Budapesten a csapat jövőjével, az erősítésekkel, szerződtetésekkel kapcsolatos tárgyalásokkal foglalkoztunk" – nyilatkozta a sportvezető.
A Lombard FC január 7-én, hétfőn kezdi a felkészülést a tavaszi szezonra.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






