MLSZ: megszüntették a fegyelmi eljárást Vaskó Tamás ügyében

2013.01.16. 08:51
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága (FEB) január 15-i ülésén megszüntette a fegyelmi eljárást Vaskó Tamás (KTE) ügyében – olvasható az MLSZ hivatalos honlapján.

A Kecskeméti TE labdarúgója esetében átigazolási díj fizetésével kapcsolatban korábban indított eljárást szüntették meg.

A férfi futsal NB I hétfői Gödöllő–Aramis (3–2) mérkőzésén kiállított három játékos közül Baranyai Pál (Gödöllő) három, Ács Gábor (Gödöllő) egy, míg Dávid Richárd (Aramis) mint visszaeső két mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A FEB tárgyalás megtartása után a Gödöllővel kapcsolatos korábbi határozatát – az Aramis elleni őszi mérkőzés eredményének megsemmisítését és egy büntetőpont levonását – hatályában változatlanul fenntartotta.

Ugyancsak a futsal élvonalával kapcsolatos fegyelmi hír, hogy a FEB tárgyalás megtartása után Fekete Viktor (DEAC) hat mérkőzésre szóló eltiltásával kapcsolatos korábbi határozatát hatályában változatlanul fenntartotta.

Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
19 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27

A Csíkszereda bejelentette Szabó Alex szerződtetését – hivatalos

Légiósok
2026.06.15. 12:25

Kiütötte a DEAC-ot az ötödik meccsen, a Veszprém a bronzérmes a futsal NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.12. 21:06

Vasas: játékoscsere a KTE-vel, Kovács Patrik is érkezhet – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 18:44

Az új idényben OTP Bank Liga lesz a labdarúgó NB I hivatalos neve

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 14:30

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33
Ezek is érdekelhetik