Videoton: A fehérváriak mindig életem részei lesznek - Sousa

2013.01.09. 18:32
Paulo Sousa, a Videoton labdarúgócsapatának távozó vezetőedzője a fehérvári klub hivatalos honlapján, a vidi.hu-n vett búcsút a csapattól és a szurkolóktól. A portugál szakember kijelentette: nehéz szívvel hagyja a háta mögött a csapatot.

„Szeretetükkel többször is óriási meglepetést okoztak nekem a szurkolók, akikkel nagyon jó kapcsolatom van. Nem könnyű itt hagyni mindazt, amit átéltem, amit nap mint nap átéltem a szurkolóknak, a klubnak köszönhetően” – kezdett bele búcsúbeszédébe Sousa, aki természetesen kiemelte, mennyire hálás játékosainak, stábjának és a vezetőknek is a fehérváriaknál töltött sikeres időszakért.

„Biztos vagyok benne, hogy az új vezetőedző is számíthat minden támogatásra a klubtól és a szurkolóktól ahhoz, hogy ugyanilyen vagy még jobb eredményeket érjen el a csapattal. Mindenki gondolkodjon pozitívan és legyen segítőkész, mert az itt dolgozók pontosan tudják, mit kell tenniük, rengeteg az ambíció, rengeteg tehetség van a klubnál ahhoz, hogy még tovább épüljön ez a projekt” – hangzott a korábbi BL-győztes „útravalója”.

„Bízom benne, hogy a fehérváriak értékelik azt, amit a klubért tettem, és biztosítani szeretnék mindenkit róla, hogy amikor a klubnak szüksége lesz rám bármilyen módon, akkor itt leszek. Azért vagyok itt, hogy mindenkinek köszönetet mondjak, és ahogy az látható is, mindig a Videotonnal leszek, mindig figyelemmel fogom kísérni a történéseket és a jövőbeni nagyszerű eredményeket, mert egy olyan klubról és olyan emberekről van szó, akik mindig az életem részei lesznek” – mondta a fehérváriak mezében feszítő portugál szakember.



„Biztos vagyok benne, hogy az új vezetőedző is számíthat minden támogatásra a klubtól és a szurkolóktól ahhoz, hogy ugyanilyen vagy még jobb eredményeket érjen el a csapattal. Mindenki gondolkodjon pozitívan és legyen segítőkész, mert az itt dolgozók pontosan tudják, mit kell tenniük, rengeteg az ambíció, rengeteg tehetség van a klubnál ahhoz, hogy még tovább épüljön ez a projekt” – hangzott a korábbi BL-győztes „útravalója”.

„Bízom benne, hogy a fehérváriak értékelik azt, amit a klubért tettem, és biztosítani szeretnék mindenkit róla, hogy amikor a klubnak szüksége lesz rám bármilyen módon, akkor itt leszek. Azért vagyok itt, hogy mindenkinek köszönetet mondjak, és ahogy az látható is, mindig a Videotonnal leszek, mindig figyelemmel fogom kísérni a történéseket és a jövőbeni nagyszerű eredményeket, mert egy olyan klubról és olyan emberekről van szó, akik mindig az életem részei lesznek” – mondta a fehérváriak mezében feszítő portugál szakember.

Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
6 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
7 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
Tegnap, 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
Tegnap, 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:18

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:38
Ezek is érdekelhetik